دوچرخه سواران آتش نشان تا نمایشگاه اقتدار‌40 رکاب می‌زنند

همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس، فردا 4 مهر، دوچرخه سواران آتش نشان تا نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت رکاب می‌زنند.

به گزارش مرکز رسانه‌ای نمایشگاه اقتدار 40، در راستای برنامه‌های چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، همایش دوچرخه سواری آتش نشانان تهران فردا صبح 4مهر به مقصد موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

در این همایش آتش نشانان به پاسداشت شهدای دفاع مقدس و  چهل سال اقتدار ملت ایران و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان از ایستگاه های آتش نشانی در نقاط مختلف تهران حرکت می کنند. مقصد پایانی این آتش نشانان نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت و مقبره الشهدای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.

این ویژه برنامه همچنین همزمان از برنامه صبح و نشاط شبکه سه سیما به صورت زنده پخش می شود. این برنامه جمعه ها از محل مقبره الشهدای موزه دفاع مقدس و مقاومت با محوریت ورزش همگانی و خانواده و با ویژه برنامه هایی به مناسبت هفته دفاع مقدس، به روی آنتن تلویزیون می رود.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره  این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir   مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *