دومین مراسم «یادها و نام‌ها» برگزار می‌شود

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس، دومین مراسم «یادها و نام‌ها» را برگزار می‌کند.
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس، دومین مراسم «یادها و نام‌ها» با حضور سردار سلامی فرمانده محترم کل سپاه پاسداران و جمعی از فرماندهان و مسئولین کشوری و لشکری و خانواده معظم شهدا برگزار خواهد شد.

در این مراسم از 40 فرمانده فعال در حوزه تاریخ شفاهی دفاع مقدس تجلیل به عمل خواهد آمد. همچنین قرار است از 40 عنوان کتاب پژوهشی و 140عنوان کتاب‌ اسنادی تازه منتشرشده مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس رونمایی شود.

در دومین مراسم «یادها و نام‌ها» از خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس، شهید پورجعفری و شهید شعبانی تجلیل به عمل خواهد آمد.
در این مراسم باشکوه که در آخرین روز هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود، سردار سلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران و زینب سلیمانی دختر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سخنرانی خواهند کرد.

همچنین از سردار سرتیپ پاسدار جعفر اسدی به‌عنوان چهره شاخص در دوران دفاع مقدس تجلیل به عمل خواهد آمد. قابل‌ذکر است؛ دومین مراسم «یادها و نام‌ها» دوشنبه هفتم مهر 1399 از ساعت 9:30 الی 11:30 در سالن خلیج‌فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *