مدیرعامل خانه کتاب: چهل سالگی دفاع مقدس به معنی کمال انقلاب اسلامی است

مدیر عامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: چهل سالگی دفاع مقدس به معنای کمال انقلاب اسلامی است و جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند تبدیل به یک درخت تنومند شده است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت، ایوب دهقانکار، مدیر عامل موسسه خانه کتاب در حاشیه بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مورد ویژگی‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: عدد چهل در فرهنگ دینی و اسلامی ما عددی مقدس است و نبی اکرم (ص) هم در ۴۰ سالگی مبعوث شدند.

وی ادامه داد: چهل سالگی دفاع مقدس از نظر بنده معنای کمال انقلاب اسلامی است و جمهوری اسلامی ایران به لطف خداوند تبدیل به یک درخت تنومند شده.

وی در مورد تلاش نافرجام دشمنان ملت ایران برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی گفت: آن‌ها فکر میکردند که میتوانند به این درخت تازه سر از خاک درآورده ضربه بزنند اما نمی دانستند که این درخت با این باد ها تکانی نمیخورد، مردم ایران با مجاهدت مانع از ضربه خوردن انقلاب اسلامی شدند.


وی خاطره نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به کمال رسیده است و انشالله رسیدن کمال نهایی با ظهور امام زمان(عج) اتفاق می افتد.

 

دهقانکار در پایان گفت: از مجموعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کمال تشکر را دارم که باعث شد تا دستگاه های مختلف کشور فرصت نمایش آثار مختلف خودشان را داشته باشند.

 

شایان ذکر است که نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *