دفاع مقدس همچنان ادامه دارد

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ  گفت: گاهی اوقات هزینه صلح بیشتر از مقاومت است. دفاع مقدس همچنان ادامه دارد. یک روز خاکریز بود و امروز در زمینه‌ای دیگر است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، سردار حسین رحیمی،معنای چهلمین سال این است که مسیری که امام شهدا برای ما ترسیم کرده و برای آن خون‌ها رفته است، مسیر درستی بوده است.

سردار حسین رحیمی، در کفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع در مورد چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: معنای چهامین سال این است که مسیری که امام شهدا برای ما ترسیم کرده و برای آن خون‌ها رفته است، مسیر درستی بوده است. وقتی چهل سال پیش جنگ را به ملت ما تحمیل کردند، ما با بهره‌گیری از مکتب امام حسین (ع) زیر بار ظلم ظالمان زمان خود نرفتیم.

سردار رحیمی افزود: با اینکه مشکلات زیاد اقتصادی و سیاسی بر کشور ما وارد شد، روز به روز سربلندتر و موفق‌تر پیش می‌رویم. جایگاه شهدای ما بسیار بالا است. اتفاقا دشمنان ما در ذلت و خفت هستند. همه باید بدانیم که مسیر ایستادگی مؤثر تنها مسیری است که مقابل ظالمان جواب می‌دهد.

رحیمی در مورد چگونگی نمایشگاه امسال گفت: ما هم قبل از انقلاب و هم بعد از انقلاب را دیدیم. ما در بسیاری از زمینه‌های کشاورزی، صنعتی، علمی و نوآوری پیشرفت‌هایی کردیم که قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست. این اتفاق در زمینه دفاعی و امنیتی هم افتاده که نمایشگاه امسال آن را در معرض دید گذاشته است. به نظرم نمایشگاه دستاورد‌های زیادی داشته. هر کسی تلاش کرده و چیزهایی را تولید کرده است. من آینده روشن و خوبی در این زمینه می‌بینم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *