دفاع مقدس بر اصل خدامحوری استوار بود


سردار ملکی با بیان اینکه جنگ عراق علیه ایران جنگ بین دو تفکر بود، گفت: دفاع مقدس بر اصل خدامحوری استوار بود و ما در هشت سال جنگ تحمیلی جمله «ما رأیت الا جمیلا» را به عینه مشاهده کردیم.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان ازساری، سردار «عبدالله ملکی» امروز(2مهر) در مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی دفاع مقدس در فرودگاه بین المللی دشت‌ناز ساری با بیان اینکه انقلاب اسلامی تفکر خدامحور است که امام خمینی(ه) آن را به دنیا منتقل کرد، گفت: جنگ عراق علیه ایران از 23 بهمن 57 شروع شد و با مدیریت خوب امام راحل به پیروزی رسید.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با عنوان اینکه دشمن از 23 بهمن جنگ‌های داخلی را در نقاط مختلف کشور از جمله کردستان، گنبد و سیستان و بلوچستان شروع کرد، افزود: امام راحل همه این جنگ‌ها را با کمک مردم مدیریت کرد؛ ما نیروهای مسلح هم بدون مردم محکوم به شکست بودیم.

وی با بیان اینکه جنگ عراق علیه ایران جنگ بین دو تفکر بود، گفت: دفاع مقدس بر اصل خدامحوری استوار بود و ما در این دوران جمله «ما رأیت الا جمیلا» را به عینه مشاهده کردیم.

سردار ملکی به نقش نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: رزمندگان ما با دست خالی در خرمشهر مقابل سپاه سوم عراق 34 روز جنگیدند و مقاومت کردند.

وی افزود: دشمن در محاسباتش اشتباه کرده بود و به عقیده، عاشورا و بصیرت مردم و ولایت فقیه توجه نکرد و با این مولفه‌ها امروز هم در مقابل دشمن پیروز خواهیم شد.

سردار ملکی با بیان اینکه بی‌بصیرتی عده‌ای از مردم، عاشورا را به وجود آورد و با بصیرتی ملت ایران، ما را به عنوان یک ابرقدرت به دنیا معرفی کرد، گفت: امروز باید تابع امر ولایت فقیه باشیم و خط سرخ شهدا و مکتب شهید قاسم سلیمانی را ادامه بدهیم و پرچم حق انقلاب اسلامی را به دست امام زمان(عج) برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *