دفاع مقدس بالاترین مقاومت در سطح جهان بود

آیت الله ناصری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هشت سال دفاع مقدس بالاترین مقاومت در سطح جهان بود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، « آیت الله محمدرضا ناصری یزدی» پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران خبرگزاری های و پایگاه های خبری استان یزد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: ما در دوراه دفاع مقدس شاهد رشادت ها و بزرگمردی های جوانان خود بودیم که امروز نیز آن را در مدافاع حرم شاهد هستیم.

امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: امروز مدافعان حرم جان خود را فدا کردند تا نقشه های دشمنان در تصرف شهرهای مذهبی مانند سوریه، کربلا، کاظمین و نجف نقش بر آب کنند و از این طریق کل جهان و بشریت را نجات دادند.

وی افزود: عظمت امروز ما مربوط به اسلام، انقلاب است و نجات حرم های اهل بیت (ع) نیز به برکت این انقلاب عظیم است.

آیت الله ناصری یزدی ادامه داد: در مساله کرونا همه دنیا دچار مشکل شد اما شاهد مدیریت مناسب کشور و همچنین حضور همه جانبه مردم برای کمک به کادر درمان بودیم و کادر درمان نیز نگذاشتند کسی با بی توجهی از دنیا برود و برای رضا خدا خدمت کردند.

وی گفت: الان 3 هزار خبرنگار فارسی زیان و به همراه میلیاردهای دلار پول عربستان و آمریکا علیه کشورمان فعالیت می کنند اما کشور ما به واسطه رضای الهی و هدایت های رهبری با استحکام به راه خود ادامه می دهد.

امام جمعه یزد گفت: در محرم عده ای در تلاش بودند که روضه های امام حسین (ع) خاموش شود و با شعار شعور حسینی به جای شور حسینی در این مسیر حرکت کنند اما ما اجازه این کار را ندادیم و بیان کردیم که روضه های امام حسین (ع) خاموش شدنی نیست و این شور نیز وجود دارد.

آیت الله ناصری یزدی با اشاره به اهمیت ازدیاد نسل گفت: امروز ما در جامعه نیاز به افزایش جمعیت داریم وگرنه در آینده با مشکل روبرو می شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *