دستاوردهای علمی ، فناوری و نوآوری و تکنولوژی نیروی دریایی ارتش به معرض نمایش گذاشته شده است

در نمایشگاه دستاوردهای ملی دفاع مقدس و مقاومت؛ دستاوردهای علمی ، فناوری و نوآوری و تکنولوژی نیروی دریایی ارتش به معرض نمایش گذاشته شده است

در غرفه نیروی دریایی راهبردی ارتش علاوه بر به تصویر کشیدن عملکرد نداجا در دفاع مقدس به دستاوردهای علمی، فناوری و نوآوری و تکنولوژی نیز پرداخته شده است .

به گزارش روابط عمومی ارتش، نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اقدام به مشارکت در برپایی برگزاری غرفه در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس  در باغ موزه کرده است.

در غرفه نیروی دریایی ارتش،  ماکت‌های سطحی،زیر سطحی و موشکی در معرض نمایش عموم گذاشته شده، در غرفه سرپوشیده، ماکت دفاع از جزیره خارک، اقدامات نیروی دریایی در ۸ سال دفاع مقدس و  شهدای  نیروی دریایی راهبردی ارتش در معرض  نمایش است.

همچنین عکس‌های بازدیدهای مقام معظم رهبری از نیروی دریایی، کتاب های دفاع مقدس منتشر شده در این نیرو، فیلم و تصاویر و نماهنگ های اقتدار نیروی دریایی از دیگر موارد موجود در غرفه نداجا است.

در غرفه نیروی دریایی راهبردی ارتش علاوه بر به تصویر کشیدن عملکرد نداجا در دفاع مقدس به دستاوردهای علمی ، فناوری و نوآوری و تکنولوژی نیز پرداخته شده است .

در این نمایشگاه ماکت ناوشکن سهند، زیردریایی فاتح ، ناوموشک اندازی پیکان هم به نمایش گذاشته شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *