دستاوردهای دفاع مقدس هویت جوانان امروز کشور است

حجت الاسلام وفا با بیان اینکه حضور پررنگ جوانان امروز در عرصه های مختلف نشان می دهد که آنها نه تنها از جوانان دفاع مقدس عقب نیستند بلکه جلوتر هم قرار دارند گفت: دستاوردهای دفاع مقدس هویت جوانان امروز کشور است.
محمد قاسم حجت الاسلام وفا در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در نمایشگاه دفاع مقدس در مورد چهل سالگی دفاع مقدس گفت: بعد از چهل سال جوانان ما وقتی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و عزت و اقتدار نیروی های مسلح را بازبینی می کنند هویت خود را در این تلاش ها و زحمات چهل ساله می بینند.

رییس عقیدتی سیاسی سابق نیروی زمینی ارتش افزود: در این چهل سال همه مردم با فداکاری شهدا و جانبازی های جانبازان انقلاب اسلامی دست در دست یکدیگر دادند و توانستند هویت ایرانی اسلامی را حفظ کنند و این الگوی امروز جوانان کشور است.

حجت الاسلام وفا با بیان اینکه جوانان به تمامی تلاشها و زحمات نیروهای مسلح و مردم در حفظ انقلاب و کشور توجه دارند ادامه داد: این جوانان به تمامی مناسبت های دینی و ملی کشور توجه دارند و نمونه ان را در راهپیمایی اربعین می بینیم که جمعیت کثیری از جوانان در این مراسم شرکت می کنند.
همانگونه که در زمان جنگ جوانان حضور داشتند در اربعین نیز همین حضور پرشور وجود دارد.

وی گفت: این جوانان در سایر مراسم های دینی نیز مانند اعتکاف هر ساله حضور خود را نشان می دهند و در جبهه های جنگ امروز مانند مدافعان حرم نیز باز شاهد جمعیت کثیری از جوانان هستیم.

وی افزود: این حضور پررنگ جوانان امروز  در عرصه های مختلف نشان می دهد که آنها نه تنها از جوانان دفاع مقدس عقب نیستند بلکه جلوتر هم قرار دارند ، جوانان امروز با تحصیلات بالاتر و دسترسی به فضای مجازی از آگاهی و اطلاعات بالایی برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *