خداییان: برای داشتن کشوری مقتدر باید فرهنگ ایثار و شهادت را زنده نگه داریم

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: امروز دستاوردها و ارزش‌های دفاع مقدس و ایثار و شهادت را باید پاس بداریم و اگر می‌خواهیم کشوری مقتدر داشته باشیم و در برابر استکبار پیروز شویم راهی جز گسترش فرهنگ بسیجی، ایثار و شهادت نداریم.

خبرگزاری میزان – در نهمین روز از برپایی نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه ذبیح الله خداییان رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با هیئت همراه در این نمایشگاه حضور یافت و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای اسلام در دوران دفاع مقدس وظیفه همگانی ماست.

خداییان گفت: رزمندگان اسلام در طول جنگ تحمیلی عزیزترین گوهر گرانبهای خود را که همان جانشان بود در طبق اخلاص گذاشتند و فداکاری کردند و لازم است ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب باید زنده نگه داشته شود.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بیان کرد: امروز دستاوردها و ارزش‌های دفاع مقدس و ایثار و شهادت را باید پاس بداریم و اگر می‌خواهیم کشوری مقتدر داشته باشیم و در برابر استکبار پیروز شویم راهی جز گسترش فرهنگ بسیجی، ایثار و شهادت نداریم.

وی گفت: استکبار جهانی امروز جنگ نرم تمام عیار علیه کشرومان و مردم ولایت مدار ما شروع کرده است که هدف آن حذف فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است و ما برای اینکه توطئه دشمن را خنثی کنیم باید به فرهنگ اصیل اسلامی تمسک بجوییم.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: اگر بخواهیم در برابر ظلم ایستادگی و بر مدار حق حرکت کنیم باید با پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت و بسیجی امانت‌دار خون شهیدان با شیم و علاوه بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت را حفظ می‌کنیم باید به نسل آینده که در عصر دفاع مقدس و در فضای جنگ تحمیلی حضور نداشتند منتقل کنیم.

https://www.mizanonline.com/002lvR

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *