شتاب دهنده ایلسا

حمایت از چهل ایده استارت آپی با موضوع دفاع مقدس در نمایشگاه اقتدار چهل

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شتاب دهنده سبک زندگی اسلامی(ایلسا) به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس از چهل ایده خلاقانه و استارت آپی با موضوع شخصیت سازی و قهرمان سازی از شهدا  حمایت می‌کند.

به گزارش مرکز رسانه‎ای نمایشگاه ملی اقتدار چهل، موضوع ویژه شتاب دهنده سبک زندگی اسلامی برای چهلمین سالگرد دفاع مقدس، در زمینه موزه و موزه داری است اما از هر ایده‌ای هم که بتواند در موزه‌های دفاع مقدس به صورت مفهومی یا تجسمی مورد استفاده قرار گیرد، استقبال می‎شود.

این ایده‌‌ها می‌تواند در زمینه‌های طراحی محصول، محصولات نرم افزاری، محصولات دانش بنیان، معماری و طراحی شهری و سایر محصولات رسانه‌ای و فرهنگی باشد.

شتاب دهنده سبک زندگی اسلامی که هم اکنون در نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت حضور دارد، در راستای اصلاح، تثبیت و تقویت روندهای مثبت سبک زندگی اسلامی با توجه به 14 راهکار رهبر انقلاب اسلامی، متزلزل کردن و از بین بردن روندهای منفی و مدیریت روندهای خنثی و تبدیل آن به روندهای مثبت به حمایت از استارت آپ ها و ایده های خلاقانه، فناورانه و مورد نیاز جامعه در زمینه سبک زندگی اسلامی می پردازد.

ایلسا از طریق فراخوان عمومی، تعامل با جبهه فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی، تعامل با دانشگاه و دیگر مراکز شتاب دهی همسو و همچنین سازمان های آموزشی و تربیتی اقدام به جذب استارت آپ می کند.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 11 مهر از ساعت 9 تا 17 در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره  این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *