حرکت در مسیر گام دوم انقلاب با موتور محرکه دفاع مقدس/ اردوهای راهیان نور به عنوان افتخار و نماد ملی است

به گزارش راهیان نور سردار محمدرضا یزدی ضمن بازدید از غرفه ستادمرکزی راهیان نور در گفت و گو با خبرنگار جهادرسانه شهید رهبر اظهار کرد: باتوجه به شیوع بیماری کرونا برنامه‌ریزی برای توسعه فعالیت‌های مجازی در حوزه اردوهای راهیان نور و برنامه‌های مرتبط با این حوزه طراحی و اجرا شد.

وی افزود: شیوع کرونا اگرچه اردوهای راهیان نور را تحت تاثیر قرار داد اما نیروی انسانی که در قالب خادمان شهدا توفیق حضور در یادمان‌ها را نداشتند، در قالب گروه‌های جهادی در امر مبارزه با کرونا، خدمت کردند و البته که اردوهای راهیان نور به عنوان یک افتخار و نماد ملی است که امسال با توجه به شرایط این موهبت بزرگ سلب توفیق شد .

فرمانده سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بزرگ ادامه داد: امروز در چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید برای گام دوم انقلاب که امام و رهبر تبیین کردند آماده شویم و برای حرکت در مسیر گام دوم انقلاب می توان از موتور محرکه پرقدرت دفاع مقدس برای رسیدن به رشد و توسعه استفاده کرد.

سردار یزدی در ادامه گفت: مردم ما امروز با ایستادگی در مقابل اردوگاه دشمنان و کسانی که می خواستند به ایران اسلامی آسیب رسانند را از پای درآوردند و امروز اردوگاه جبهه استکبار فرو ریخته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پایداری مردم ما بود که امروز آمریکا را به این شیوه به زانو درآورده و این توفیقاتی است که وجود دارد و از این پس هم ادامه خواهد داشت و دشمنان بدانند که اگر بخواهند در مقابل عظمت و افتخار ملت ایران بایستند حتما شکست خواهند خورد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *