حجت الاسلام عدیده در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس:معنویت موجب ایثارگری و از خودگذشتگی می شود

معاون فرهنگی اداره عقیدتی سیاسی پدافند ارتش با بیان اینکه  معنویت موجب ایثارگری و از خودگذشتگی می شود،گفت:  معنویت از مهمترین موضوعاتی است که در دوران دفاع مقدس به آن پرداخته شده و در این زمان نیز  باید بیشتر به آن پرداخته شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش ، حجت الاسلام والمسلمین محمد عدیده معاون فرهنگی روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی پدافند هوایی ارتش درباره تاثیر معنویت در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: معنویت از مهمترین موضوعاتی است که در دوران دفاع مقدس به آن پرداخته شده و در این زمان نیز  باید بیشتر به آن پرداخته شود.

وی با بیان اینکه معنویت یکی از مهمترین عواملی بود که در دوران دفاع مقدس وجود داشت، افزود:  در دوران دفاع مقدس ما  با  دست خالی  در مقابل دشمن پیروز شدیم و و به لطف وجود این معنویت در دل رزمندگان اسلام  یک وجب از خاک میهن عزیزمان را  از دست ندادیم..

حجت الاسلام عدیده با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس کشورهای مختلفی دشمن را را حمایت می کردند، گفت: در دوران دفاع مقدس دشمن ابزار و تجهیزات مجهزی  داشت اما ملت ایران با توسل به خدا و اهل بیت(ع) بر دشمن پیروز شد.

وی با تاکید بر اینکه معنویت موجب ایثارگری و از خودگذشتگی  می شود، یادآور شد: روحانیت در راس معنویت هستند  و همانطور که می دانید در دوران  دفاع مقدس  معنویت در وجود رزمندگان اسلام موج می زد و  نیاز است این موج در جامعه بیشتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *