حجت‌الاسلام بهرامی: اندیشه امام (ره) و شجاعت رزمندگان دفاع مقدس باید به نسل آینده منتقل شود

خبرگزاری میزان-رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: امروز در نمایشگاه دستاورد‌های دوران مقدس قوه قضاییه برآنیم تا اندیشه امام راحل و آن شجاعت، عمل، اندیشه و شهامت رزمندگان اسلام را به نمایش بگذاریم.

حجت‌الاسلام شکرالله بهرامی رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در بازدید از نمایشگاه دستاورد‌های دوران دفاع مقدس قوه قضاییه در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: خداوند در روزگار ایامی دارد که در آن نفخه‌هایی به سمت مردم می‌آید و فرموده است خود را در معرض این نفخه‌ها قرار دهید. رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: جنگ تحمیلی علیه ملت ایران یکی از این نفخه‌هاست که به فرمان امام خمینی (ره) پیر و جوان و زن و مرد همه وارد عمل شدند و مردانه جنگیدند.

وی افزود: امروز در نمایشگاه دستاورد‌های دوران مقدس قوه قضاییه برآنیم تا اندیشه امام راحل را در معرض دید همگان قرار دهیم. ما باید در برابر دشمن با تمام قوا و شدید مبارزه کنیم و توجه داشته باشیم که در زمان دفاع مقدس با ظرفیت کم و دست خالی بر دشمن فائق آمدیم. حجت‌الاسلام بهرامی تاکید کرد: امروز بعد از گذشت ۴۰ سال وظیفه داریم آن شجاعت، عمل، اندیشه و شهامت امام راحل، رزمندگان و شهدای دوران جنگ و دفاع مقدس را به نمایش بگذاریم و به نسل آینده منتقل کنیم.

رییس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در حین بازدید از مرکز رسانه قوه قضاییه با تاکید بر گسترش فعالیت‌های رسانه‌ای در مواجه با دشمن گفت: امروز در برابر هجمه دشمن و صد‌ها رسانه قرار داریم که به زبان فارسی بر علیه ما تبلیغ می‌کنند. ما در عرصه اطلاع رسانی باید پدافند داشته باشیم و قوه قضاییه باید در این امر پیش قدم باشد.

https://www.mizanonline.com/002lLb

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *