جهادگران حوزه راه زمینه ساز حضور به موقع و عملکرد دقیق رزمندگان بودند

معاون وزیر ورزش و جوانان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جهادگران و شهدای حوزه راه و ترابری و جهاد سازندگی گفت: این عزیزان زمینه ساز حضور به موقع و عملکرد دقیق رزمندگان بودند.به گزارش

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای محمد مهدی تندگویان معاون وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سال دفاع مقدس و مقاومت با حضور در غرفه این سازمان اظهار داشت: دفاع مقدس باعث شد خاطرات رشادت‌ها، سرافرازی‌ها و بزرگی‌ها باقی بماند.

وی افزود: گرامی میداریم یاد شهدا و جهادگرانی که در خط مقدم، با احداث معبر، خاکریز و سنگر زیر باران گلوله و خمپاره زمینه ساز حضور به موقع و عملکرد دقیق رزمندگان در جبهه های جنگ بودند.

معاون وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: شاید اینگونه اقدامات جهادی که سخت و طاقت فرسا بود به چشم نمی آمد، اما در دورانی گه دشمن مدام به دنبال تخریب زیرساخت‌ها و قطع دسترسی ها به ویژه مناطق نفت خیز جنوب کشور بود، جهادگران در وزارت راه و ترابری و جهاد سازندگی آن دوران، اقدامات شایسته ای انجام دادند.

تندگویان تاکید کرد: با توجه به اینکه وزارت راه و ترابری یک وزیر شهید تقدیم انقلاب کرده است، پس نباید فراموش کنیم با چه قیمتی توانستیم دفاع کنیم و حتی یک سانتیمتر از خاک کشور را تسلیم دشمن نکنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیا اینکه در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای  این عملیات و جهاد همچنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: اگر در زمان وقوع سیل و زلزله نیروهای راهداری حضور نداشته باشند واقعا عملیات برای تیم های امداد و نجات سخت است و برای همه آنها آرزوی سلامتی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *