جاودانی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره نمایش نامه خوانی تئاتر دفاع مقدس: هنرمندان عزیز باید با خلق آثار هنری ارزشمند حماسه دفاع مقدس را پر رنگ تر و این دفاع را زیباتر از قبل نشان دهند

مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس روز پنج شنبه 3 مهرماه در فرهنگسرای نیاوران با حضور گروههای شرکت کننده برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، چهارمین جشنواره نمایش نامه خوانی تئاتر دفاع مقدس به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس روز پنج شنبه 3 مهرماه در فرهنگسرای نیاوران با حضور احد جاودانی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد استان تهران، شهرام صمدی نیا مسئول بسیج هنرمندان، کیانی مدیر کل همکاری های فرهنگی وامور ایرانیان خارج از کشور،  علیرضا جعفری مرام معاون فرهنگی فرهنسگرای نیاوران و ایرج افشاری اصل نماینده سازمان حفظ و نشر دفاع مقدس و گروههای شرکت کننده برگزار شد.

در ابتدای مراسم احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن تشکر از دبیر جشنواره  و عوامل اجرایی این جشنواره برای برگزاری چنین رخ دادی گفت: با توجه به شرایط کرونایی در کشور و محدودیت هایی که برای برگزاری این چنین مراسم هایی باید داشت من از شما دوستان  و هنرمندان برای استقبال از این رخداد فرهنگی و هنری تشکر  می کنم.

وی در ادامه افزود: گرامی داشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن ایام و مقاومت مردان و زنان در طول هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن متعرض، کار بسیار بزرگی است. بر من و شمایی که در اینجا نشسته ایم واجب است تا روزهای سختی که رزمندگان ما در ارتش، سپاه، بسیج و یا گروههای مختلف مقاومت و دفاع حضور داشتند، را ارج بنهیم .

جاودانی در انتها تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس از همه اقوام و از همه عقاید حضور داشتند و همه دست به دست هم در کنار یکدیگر قرار گرفتند تا از آب و خاک و باورهای این مرز و بوم دفاع کنند، جا دارد که شما هنرمندان عزیز با خلق آثار هنری ارزشمند این حماسه را پر رنگ تر و این دفاع را زیباتر از قبل نشان دهید.

گفتنی است در ادامه مراسم دبیر جشنواره ضمن تشکر از عوامل ستاد اجرایی جشنواره، گزارشی از روند برگزاری  چهارمین جشنواره نمایش نامه خوانی تئاتر دفاع مقدس را برای حاضرین قرائت نمود.

همچنین در پایان این مراسم، ضمن تقدیر از گروههای نمایشی توسط دبیر خانه چهارمین جشنواره نمایش نامه خوانی دفاع مقدس، ازجانباز هشت سال دفاع مقدس دکتر فردوس حاجیان و دکتر میر علیرضا دریابیگی  تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *