تقدیر از کارمند و رزمنده 8 سال دفاع مقدس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم از رزمنده هشت سال دفاع مقدس و کارمند پیشکسوت این اداره به مناسبت چهلمین سالگرد، دفاع مقدس تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم دراین آئین ضمن پاسداشت مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس،گفت: ارج نهادن به مقام ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس و شهادت طلبی ها و رشادتهای آنها باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

زهره محنایی افزود: رزمندگان، جانبازان و خانواده های این عزیزان مایه فخر ملت و عزت کشور هستند و ایثار و فداکاری آنان در راه دفاع از کشور و ملت ایران ماندگار خواهد بود.

وی به رسالت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نیز اشاره کرد و اعلام داشت : امروز انتقال ایثارگری ها و رشادتهای هشت سال دفاع مقدس به نسل جدید و پشتیبانی از مقام معظم رهبری از وظایف خطیر رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

محنایی در ادامه اظهار داشت: یادآوری رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی ، امنیت و اقتدار نظام امروز در سایه خون پاک شهیدان است.

گفتنی است پرویز دشتی از کارکنان بازنشسته اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دیلم که در سال 1360در سن 20سالگی  عازم به جبهه های نبرد حق علیه باطل شد ودر15دیماه 1360 در گیلان غرب مورد اسارت قرارگرفت و به مدت هشت سال وهفت ماه اسارت بوده، و در مردادماه سال 1369 با اولین کاروان ورود آزادگان به میهن بازگشتند.

یادآور می شود: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم با اهداء لوح تقدیر و هدیه از پرویز دشتی  رزمنده هشت سال دفاع مقدس و کارمند بازنشسته این اداره تجلیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *