تقدیر از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس در زاهدان

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان ،هم زمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس ، از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ،مدیر کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان و بلوچستان گفت:شهادت طلبی ورشادت های رزمندگان وایثارگران ٨سال دفاع مقدس فرهنگی ماندگار را ساخت که هم اکنون جامعه ایران اسلامی در سنگرهایی دیگر از جان گذشتگی دارند.
حسین مسگرانی  افزود: عزت وخاطرات شهدا ، رزمندگان وجانبازان و صبوری خانواده های این عزیزان سرلوحه ای ماندگار را به یادگار گذاشت ،که در سخت ترین شرایط کشور،همه أقشار مردم به کمک هم نوعان خود بشتابند.
وی به رسالت فعلی اصحاب فرهنگ ، هنر ورسانه اشاره کرد و ادامه داد:هنرمندان وفعالان عرصه فرهنگ و رسانه استان در سنگر مبارزه با ویروس کرونا ، سعی بر آن داشته،تا در فضای مجازی برنامه هایی آموزشی و شاد را دراین ایام به مردم ارائه کنند.
مسگرانی در ادامه اظهار داشت: مبارزه با ویروس کرونا یادآورتلاش ها وجانفشانی جامعه علوم پزشکی کشور است که به نوعی در این سنگر از جان مردم محافظت می کنند.
گفتنی است،در این آیین از فرزندان شهید اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان و یلوچستان و اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه استان  هم زمان با چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *