تقدیر ابراهیم شریفی از یادگاران دفاع مقدس و هنرمندان لردگان و خانمیرزا

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از یادگاران جنگ تحمیلی و هنرمندان شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، ابراهیم شریفی در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطر شهدای انقلاب اسلامی و به ویژه شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشت و گفت: غیورمردان این سرزمین در جبهه‌های حق علیه باطل ایستادند و نگذاشتند یک وجب از خاک پاک میهن اسلامی ایران به دست دشمن بیفتد.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه سربلندی، امنیت، آرامش و آسایش کنونی ملت ایران مدیون دلاوری‌های این عزیزان می‌باشد گفت: اکنون این وظیفه ماست که یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس را زنده نگه داریم و ایثار و فداکاری آنان را برای نسل جوان امروز بازگو کنیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) که فرموده‌اند: «روایت پیروزی دفاع مقدس کار هنرمندان است» گفت: هنرمندان ارزشی ما وظیفه دارند با استفاده از ابزار فرهنگ و هنر، فتوحات دفاع مقدس را برای نسل جوان بازگو و برای آیندگان حفظ نمایند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان در حاشیه این آیین هدف از برگزاری مراسم مذکور را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و یادآوری حماسه سازی‌های مردمان این سرزمین در طول هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: آیین تجلیل از یادگاران دفاع مقدس و هنرمندان شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *