به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس؛ توانمندی های نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهیدان دلحامد به نمایش گذاشته شد

به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بخشی از توانمندی های نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهیدان دلحامد چابهار به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، به مناسبت هفته دفاع مقدس، نیروی هوایی ارتش در پایگاه دلحامد، بخشی از توانایی های نظامی خود را در قالب یک نمایشگاه به نمایش گذاشت.

در حاشیه این نمایشگاه امیر سرتیپ دوم خلبان همایون حیدری فرمانده پایگاه شکاری شهید برادران دلحامد چابهار، گفت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری هر چقدر از دوران دفاع مقدس می گذرد، ارزش رشادت ها بیشتر احساس می شود. با برگزاری این نمایشگاه ضمن یادآوری رشادت ها و دلاورمردی رزمندگان، در تلاش هستیم از ارزش های این میراث گران بها صیانت می کنیم.

امیر سرتیپ دوم حیدری افزود: نمایشگاه رزمی-دفاعی نیروی هوایی به مناسبت هفته دفاع مقدس ترتیب یافته و شامل غرفه های انواع سلاح و مهمات، سامانه های الکترونیکی، هواپیمای شکاری اف 4 و میراژ اف1، سامانه های بهینه سازی شده دفاع هوایی، جنگ‌های نوین و تجهیزات راداری پیشرفته است.

گفتنی است نمایشگاه اقتدار هوایی به مناسبت هفته دفاع مقدس از اول مهرماه شروع و به مدت ۳ روز ویژه عموم و خانواده های نیروهای مسلح از ساعت۸ الی ۱۰ صبح ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *