برگزاری سه شنبه های تکریم در باغ موزه دفاع مقدس

راسم سه شنبه های تکریم همزمان با هفته دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد و در این مراسم از خانواده سردار حاج شعبان نصیری شهید شاخص استان البرز تقدیر شد.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، مراسم گرامیدشت سه شنبه های تکریم امروز با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام ارزانی رییس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، سردار کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، محمدرضا سوقندی مشاور وزیر در امور ایثارگران در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

بنا بر این گزارش، از خانواده سردار حاج شعبان نصیری، شهید شاخص استان البرز تقدیر شد. شهید نصیری از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و پایه گذار سپاه در کرج و همچنین پایه گذار سپاه بدر است. این شهید بزرگوار مدافع حرم و همرزم سردار سلیمانی است. محل شهادت این شهید موصل عراق است.

گفتنی است، چهاردهمین هفته از سه شنبه های تکریم امروز هشتم مهر ماه با هدف انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. این طرح از ابتدای دهه کرامت با محوریت مساجد برای تجلیل از شهدای محله ها تا پایان سال ادامه دارد.

در پایان این مراسم از سرود ایران قوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که به همت بچه های مسجد ساخته شده بود، رونمایی شد.

همچنین، طرح ملی ایران قوی نیز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد رونمایی شد. این طرح از هفته دفاع مقدس آغاز و تا پایان دهه فجر ادامه دارد و در پایان از نفرات برتر کانون ها در رشته های مختلف فرهنگی هنری با موضوع دفاع مقدس تقدیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *