برپایی نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه روحیه جهاد را زنده نگه می‌دارد

وکیل پایه یک دادگستری گفت: برپایی نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه باعث می‌شود که بتوانیم فضای جبهه و جنگ و افرادی که در آن حضور داشته‌اند را شناسایی کنیم و با معرفی این افراد به جامعه روحیه جهاد و شهادت را زنده نگه داریم.

خبرگزاری میزان – در پنجمین روز از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت قوه قضاییه، ایمان حسین‌پور شرفشاد وکیل پایه یک دادگستری و مدیر آموزش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در این نمایشگاه حضور یافت و از غرفه‌های آن بازدید کرد.

مدیر آموزش مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در گفت‌وگو با میزان با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، گفت: برگزاری اینگونه نمایشگاه‌ها نشان از تلاش دست‌اندرکاران برای زنده‌ نگه‌داشتن یاد و نام شهدا به ویژه شهدای قوه قضاییه، وکلا و قضات در دوران جنگ تحمیلی است که تاکنون کمتر به آن توجه شده است.

وی گفت: در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه اولین سوالی که برای وکلا پیش می‌آید این است که شهیدانی که در این حوزه از وکلا و قضات جان خود را برای انقلاب هدیه کرده‌‌اند چه کسانی هستند؟ به عنوان مثال شهید «محمدرضا یعقوبی» از جانبازان دفاع مقدس بود که به جمع شهیدان مدافع حرم پیوسته است.

حسین‌پور گفت: برپایی نمایشگاه دفاع مقدس قوه قضاییه باعث می‌شود که بتوانیم فضای جبهه و جنگ و افرادی که در آن حضور داشته‌اند را شناسایی کنیم و با معرفی این افراد به جامعه روحیه جهاد و شهادت را زنده نگه داریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *