رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس ( اقتدار 40 ) بازدید کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حامد شمس رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز با حضور در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس ( اقتدار 40 ) از غرفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های تابعه این وزارتخانه بازید کرد .

وی با  گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادتهای ایثارگران در 8 سال دفاع مقدس به ویژگیهای نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : با توجه به بحث بیماری منحوس کرونا مرکز بسیج پزشکی سازمان تامین اجتماعی با برپایی مرکزی ویژه خدمات پزشکی خود را با امکانات پایش کرونا به بازدید کنندگان نمایشگاه ارایه می دهد .

وی یادآور شد : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته شامل سازمان تامین اجتماعی،  سازمان آموزش فنی و حرفه ای، سازمان بهزیستی، بانک توسعه تعاون، بانک رفاه کارگران ، صندوق بیمه اجتماعی  روستائیان و عشایر و  صندوق بازنشستگی کشوری حضور فعالی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) ، دارند . علاوه بر این دفتر امور فرهنگی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان تهران نیز همکاری موثری در برپایی غرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درنمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) دارند.

وی تصریح کرد: همچنین مسئولین هریک از غرفه های مجموعه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مستقر در نمایشگاه دفاع مقدس توضیحات لازم را در مورد نحوه ارایه خدمات سازمانها و مشارکت آنان در دوران دفاع مقدس به بازدید کنندگان ارایه می دهند . علاوه بر این نمایندگان مستقر در غرفه ها آخرین قوانین، مقررات،خدمات و اقدامات هریک از سازمانها و مجموعه ها را در معرض بازدید مراجعه کنندگان قرار داده اند .

شمس افزود : مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دردوران دفاع مقدس حضور موثری را در طول 8 سال جنگ تحمیلی داشتند و بیش از یکصد شهید را در این راه تقدیم کرده است.

گفتنی است در ادامه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در مزار شهدای گمنام نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس ( اقتدار 40)  با قرائت فاتحه یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و به مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس ادای احترام کرد.

در ادامه هم  رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی به همراه علی بزم آمون دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های مجموعه های تابعه و از کهنه سربازان دوران دفاع مقدس از چیدمان متفاوت محله شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی با رعایت الگوی معماری اسلامی ـ ایرانی و کوچه های جنوب شهر نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس ( اقتدار 40 ) بازدید کردند .

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس که از دوم مهر ماه 1399 در محل باغ موزه دفاع مقدس ستاد کل نیروهای مسلح آغاز به کار کرد تا نهم مهرماه سالجاری ادامه دارد.ساعت بازدید از نمایشگاه نیز 9 صبح تا 16 می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *