با حضور امیر سرتیپ شیخ: آیین رونمایی از سه کتاب صوتی ارتش برگزار شد

آیین رونمایی از سه کتاب صوتی ارتش به همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در نمایشگاه دستاوردهای ملی دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، آیین رونمایی از سه کتاب صوتی ارتش با عناوین، “باغ اسدالله خان” حدیث عزت و اقتدار،” کارنامه فرمانده” یادنامه شهید امیر سرلشکر ولی الله فلاحی، “رقص گندمزار”  عصر  امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ در نمایشگاه دستاوردهای ملی دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد.

امیر سرتیپ علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش در سخنانی  ضمن گرامیداشت یاد سرلشکر  شهید فلاحی  اظهار کرد: شهید فلاحی در جریان عملیاتی که در خط مقدم حضور داشت با توجه به خطر و تهدیدات در منطقه، از این شهید والامقام درخواست شده بود  که در سنگر حرکت کنند و در کانال سرشان را پایین نگه دارند تا در معرض قرار نگیرند اما این شهید شجاع و دلاور قاطعانه می گوید که من در کشور و خاک خودم  سرم را پایین نگه نمی دارم. این نشان از غیرت سرباز ایرانی است که اجازه نمی دهد که در حریم خاک و کشورش بیگانه بخواهد تعدی کند و این مدل رفتار  و غیرت مردانگی سبب می شود که کشور مانا و پرچم آن همیشه بر افراشته باشد. این خاطره را  به عنوان نماد غیرت و مردانگی از شهید فلاحی به یاد داریم.

در این رونمایی، امیر سرتیپ علیرضا شیخ معاون تربیت و آموزش ارتش و جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس حضور داشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *