با حضور امیر سرتیپ الهامی؛ نمایشگاه پوستر دفاع مقدس نیروی پدافند هوایی ارتش افتتاح شد

نمایشگاه  پوستر با عنوان، «40 سال اقتدار نیروی پدافند هوایی ارتش» با حضور امیر  سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ارتش،نمایشگاه پوستر با موضوع دفاع مقدس نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده پدافند هوایی ارتش  عصر امروز  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹  در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت افتتاح شد.

امیر سرتیپ الهامی در سخنانی پیرامون نمایشگاه پوستر پدافند هوایی ارتش  اظهار کرد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در  فرمایشات خود از ارزش های دفاع مقدس به عنوان گنجینه عظیم یادکرد، این قبیل فعالیت‌ها، این گنجینه عظیم را حفظ  و برای نسل امروز و آینده این ارزش ها را منتقل می‌کند.

وی ادامه داد: هر اقدامی که در حوزه دفاع مقدس انجام شود و این گنجینه عظیم را به نسل آینده منتقل کند، ارزشمند است و امیدوارم خداوند متعال این تلاش ها را از برگزار کنندگان این نمایشگاه قبول کند.

امیر سرتیپ الهامی افزود: جشنواره پوستر پدافند هوایی ارتش کاری خلاقانه و جدید بوده که تاکنون  سابقه نداشته است و این گونه نمایشگاه ها باعث می شود گنجینه عظیم و ارزشمند و بانک اطلاعاتی خوب برای نسل های جوان و آینده‌دار در دسترس قرار بگیرد و  عرصه ای برای ابراز و علنی کردن توانمندی های جوانان خلاق ایرانی پیدا شود.

در این نمایشگاه آثار منتخب چهل نفر از هنرمندان با موضوع دفاع مقدس و مقاومت به نمایش عمومی گذاشته شده است..

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *