بازدید همسر «شهید لاجوردی» از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه

خبرگزاری میزان – در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه خانواده شهید اسدالله لاجوردی در این نمایشگاه حضور یافت و از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کرد. در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه خانواده شهید اسدالله لاجوردی در این نمایشگاه حضور یافت و از غرفه‌های این نمایشگاه بازدید کرد.

«زهرا گل‌گل» همسر شهید لاجوردی که در نمایشگاه حاضر شده بود در غرفه سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور حضور یافت و مورد تجلیل مسئولان حاضر در نمایشگاه قرار گرفت.

همسر شهید لاجوردی برپایی نمایشگاه دفاع مقدس را عامل مهم نشاط به جامعه به خصوص جوانان دانست و گفت: دیدن تصاویر مرتبط با دوران دفاع مقدس روحیه شادی و نشاط را در من بیدار کرد.

وی در بیان خاطره‌ای از شهید لاجوری اظهار کرد: برای کاری به یک مرکز درمانی رفته بودم یکی از کارمندان آنجا وقتی متوجه شد من همسر شهید لاجوردی هستم اشک از چشمانش جاری شد و گفت: « من قبل از انقلاب از اعضای منافقین بودم. راهنمایی شهید لاجودری باعث تغییر مسیر زندگی من شد و در جهت مثبت قرار گرفت».

همچنین در این مراسم عبدالصمد خرم آبادی معاون نظارت و هماهنگی امور دادسراها و ضابطین دادستانی کل کشور و حجت الاسلام و المسلمین علی تهامی سرپرست دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی در این مراسم حضور داشتند و ضمن احترام به مقام شامخ شهید لاجوردی از همسر وی تقدیر کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *