بازدید فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوانعالی و دادستانی کل کشور از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه

فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوان عالی و دادستانی کل کشور گفت: امروز ما باید به سمتی برویم که با تمام ظرفیت‌های موجود بتوانیم روحیه بسیجی رزمنده‌های دوران دفاع مقدس را حفظ کنیم که با مدیریت جهادی توانستند با ابتکار عمل در عملیات‌ها موفقیت به دست بیاورند.

خبرگزاری میزان – علی اکبر بختیاری فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوان عالی و دادستانی کل کشور در پنجمین روز از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد واز غرفه‌های آن بازدید کرد.

بختیاری در گفت‌وگو با میزان بیان کرد: ما باید با تمام ظرفیت‌های موجود بتوانیم در برابر تهاجمات دشمنان بایستیم.

فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوان عالی و دادستانی کل کشور افزود: ما در دفاع مقدس حداقل امکانات را داشتیم اما رزمندگان در آن دوران با تمام تلاش توانستند بر مشکلات غلبه کرده و به پیروزی برسند.

وی گفت: امروز ما باید به سمتی برویم که با تمام ظرفیت‌های موجود بتوانیم روحیه بسیجی رزمنده‌های دوران دفاع مقدس را حفظ کنیم که با مدیریت جهادی توانستند با ابتکار عمل در عملیات‌ها موفقیت به دست بیاورند.

فرمانده پایگاه بسیج امام علی (ع) دیوان عالی و دادستانی کل کشور افزود: در حوزه رسانه ما نیاز به روحیه جهادی و انرژی مضاعف داریم تا بتوانیم با غلبه بر کاستی‌ها در برابر رسانه‌های غربی آنگونه که باید به وظایف خود عمل کنیم.

بختیاری ایمان و وحدت و باور را سه عامل مهم پیروزی دانست و گفت: ما باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم و باسایر ارگان ها ارتباط تنگاتنگ برقرار کنیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های خود در همه عرصه ها بتوانیم هر روز بهتر از دیروز ظاهر شویم.

https://www.mizanonline.com/002leE

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *