بازدید رییس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول اداری از نمایشگاه ملی دفاع مقدس(اقتدار 40) و حضور در غرفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سید جواد رضوی رییس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز با حضور در نمایشگاه ملی دفاع مقدس ( اقتدار 40) از غرفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نمایشگاه بازدید کرد .

همچنین مسعود آزادی مشاور وزیر در امور ایثارگران هم با حضور در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس ( اقتدار 40) از غرفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید کرد .

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته شامل سازمان تامین اجتماعی،  سازمان آموزش فنی و حرفه ای، سازمان بهزیستی، بانک توسعه تعاون، بانک رفاه کارگران ، صندوق بیمه اجتماعی  روستائیان و عشایر و  صندوق بازنشستگی کشوری حضور فعالی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) دارند.
 نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس که دوم مهر ماه 1399 در محل باغ موزه دفاع مقدس ستاد کل نیروهای مسلح آغاز به کار کرد تا نهم مهرماه سالجاری ادامه دارد.
ساعت بازدید از نمایشگاه نیز 9 صبح تا 16 است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *