ایثار و شهادت، محور فعالیت های فرهنگی و هنری استان

مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران طی یک دیدار بر استمرار همکاری های فی مابین تاکید ورزیدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع در دیدار با سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، خدمت در سنگر فرهنگ و هنر را مرهون ایثارگری ها و رشادت های شهدا دانست و گفت: خرسندیم که در راه شهدا گام بر می داریم و فعالیت های فرهنگی هنری این اداره کل با محوریت ایثار و شهادت است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران همچنین از اجرای برنامه های مشترک فرهنگی هنری با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خبر داد و افزود: همکاری های متقابل بین این دو اداره کل، در ارتقاء کیفی و کمی فعالیت های فرهنگی هنری استان مشهود است.
سردار ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران نیز در این دیدار با قدردانی از همراهی های ارزشمند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، توسعه فرهنگی هنری استان با تکیه بر آموزه های ایثار و شهادت در قالب فعالیت های خلاقانه و نو باعث شده تا اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خالق آثار ارزشمندی بشوند که در کشور به یک الگو تبدیل شده است.
این دو مدیرکل در انتهای دیدار، بر تعمیق هرچه بیشتر فعالیت های مشترک تاکید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *