امنیت و اقتدار را مدیون دوران دفاع مقدس و برنامه ریزی‌های مجاهدان پس از دوران جنگ هستیم

رییس کل دادگستری استان تهران اقتدار و قدرت دفاعی نیرو‌های مسلح کشور را شاهکار دانست و گفت: این امنیت و اقتدار را مدیون دوران دفاع مقدس و برنامه ریزی‌های مجاهدان پس از دوران جنگ هستیم.

میزان – محمدجواد حشمتی، رییس کل دادگستری استان تهران در حاشیه نمایشگاه اقتدار ۴۰ سالگی دفاع مقدس عنوان کرد: درود بر خانواده معظم شهدا که با ایستادگی خود نشان دادند؛ ابرقدرت‌ها مقابل مقاومت مردم ذره‌ای نیستند.

رییس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: امروز توفیقی شد که از بخش نمایشگاهی قوه قضاییه بازدید داشته باشیم، همکاران با تلاش خود، بخشی از دستاورد‌های قوه قضاییه را به نمایش گذاشته بودند که قابل قدردانی است.

وی گفت: چنین اقداماتی برای خدمت رسانی به مردم در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس است و ما نیز پیرو رزمندگان و ایثارگران برای مردم عزیز کشور باید آرامش و امنیت فراهم کنیم.

حشمتی اقتدار و قدرت دفاعی نیرو‌های مسلح کشور را شاهکار دانست و افزود: به یاد داریم در زمان دفاع مقدس از لحاظ تجهیزات واقعا کمبود داشتیم و نبود وسایل و تجهیزات دفاعی را شاهد بودیم. بیشتر بخوانید: قوه قضاییه در حفظ ارزش‌ها با هیچ‌کس تعارف ندارد.

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: دشمن با وجود آمادگی کامل و دارا بودن امکانات تهاجمی و نظامی به ما حمله و خساراتی را به کشور وارد می‌کرد. وی افزود: دفاع مقدس باعث شد تا جوانان به توانمندی و استعداد‌های داخلی و ملی پی ببرند و امروز بر اساس تلاش جوانان و شهیدان عزیز از جمله شهید طهرانی مقدم، با سلاح‌های پیشرفته و موشک‌های مدرن به پایگاه تروریست‌ها و متجاوزان حمله می‌کنیم و آن‌ها جوابی برای گفتن ندارند.

حشمتی اظهار کرد: این امنیت و اقتدار را مدیون دوران دفاع مقدس و برنامه ریزی‌های مجاهدان پس از دوران جنگ هستیم و افتخار می‌کنیم به عنوان کشوری صاحب تکنولوژی دفاعی سلاح‌های پیشرفته و دفاعی تولید کرده و نیازی به دیگر کشور‌ها نداریم.

رییس کل دادگستری استان تهران افزود: استقلال کشور و امنیت مرز‌ها و سرزمین خود را مدیون ایثارگری رزمندگان هستیم و قوه قضاییه هم بر اساس قانون وظیفه خود می‌داند که از این قشر محترم ایثارگران در بحث‌های قانونی حمایت کند.

حشمتی در پایان گفت: در دادگستری استان تهران برای حمایت کامل از ایثارگران دفاتر حمایت از ایثارگران فعال است تا از این عزیزان در چارچوب قوانین حمایت حقوقی شود و امیدواریم ایثارگران از خدمات ما راضی باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *