امضای تفاهم نامه مشترک میان فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران/ دبیر: این تفاهم نامه به ترویج فرهنگ در ورزش کمک می کند

روسای فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران به حضور در نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس تفاهم نامه مشترک را به امضا رساندند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج ورزشکاران، نمایشگاه گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در محل باغ موزه دفاع مقدس در حال برگزاریست که وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران غرفه مشترکی در این نمایشگاه دارند.

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی و مهدی میرجلیلی رییس سازمان بسیج ورزشکاران با حضور در این غرفه تفاهم نامه مشترکی را به امضا رساندند.

این تفاهم نامه در زمینه همکاری مشترک فدراسیون کشتی و سازمان بسیج ورزشکاران برای ترویج فرهنگ ایثار و پهلوانی در ورزش به مدت دو سال منعقد شده است.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی پس از امضای این تفاهم نامه گفت: «من اعتقاد دارم بسیج خالص است و در هرکاری خلوص وارد شود، آن کار برکت پیدا می کند. در رزمایش کمک مومنانه که ما با بسیج ورزشکاران برگزار کردیم، این برکت را دیدم. امروز نیز به لطف خدا به عنوان اولین فدراسیون ورزشی، تفاهم نامه مشترکی را با بسیج ورزشکاران امضا کردیم که امیدواریم بتوانیم تمام بندهای آن را اجرایی کنیم. امیدوارم بقیه فدراسیون ها نیز به این تفاهم نامه برسند تا بتوانند کارهای بزرگی در ترویج فرهنگ در ورزش انجام دهند.»

گفتنی است در مراسم امضای این تفاهم نامه سید شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان و سردار داود آذرنوش رییس سابق بسیج ورزشکاران نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *