اقدام جهادی حوزه حمل و نقل جاده ای در لجستیک کالاهای اساسی

داریوش امانی قائم مقام ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ضمن بازدید از نمایشگاه ملی دستاوردهای چهل سال دفاع مقدس و مقاومت از  غرفه این سازمان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی قائم مقام ریاست این سازمان در جریان بازدید از نمایشگاه ملی دستاور های چهل سال دفاع مقدس و مقاومت با حضور در غرفه این سازمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس اظهار داشت: طی سال های جنگ تحمیلی ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری و راهداران در خدمت جنگ بودند و در همان زمان سه اداره کل راه و ترابری به حسب جنگ ایجاد شد.

وی افزود: در سال ۱۳۶۲ بحث حمل کالاهای اساسی  از جمله بندر عباس برای تامین مایحتاج مردم و جبهه ها به کالاهای اساسی مطرح بود، که  شاهد صدور فرمان تاریخی حضرت امام و لبیک  سراسری رانندگان بودیم که ظرف دو روز خود را به بنادر جنوبی کشور رساندند.
قائم مقام ریاست سازمان راهدازی و حمل و نقل جاده ای بیان داشت: پس از گذشت چهل سال و در شرایط سخت کرونا رانندگان با همان روحیه جهادی

اقدام به حمل  کالاهای اساسی کرده اند و از ابتدای شروع کرونا تا کنون نزدیک به ۱۳۰ میلیون تن حمل کرده اند و حدود ۱۸۰ میلیون نفر توسط بخش مسافر در سال گذشته جابجا شد.

امانی بیان داشت: امیدوارم همانطور که  حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در دوران دفاع مقدس و در خدمت رسانی به مردم پیش قدم بوده پیش قدم بوده  پیش قدم بوده در خدمت رسانی به مردم مخصوصا در سال گذشته که سیل و زلزله داشتیم. راهداران همیشه پیشقدم بودند و امید است یا همین روحیه جهادی کار را پیش ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *