اقتدار انقلاب، پیام نمایشگاه اقتدار چهل

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دادسرای تهران، ضمن بازدید از نمایشگاه چهلمین سالگرد دفاع مقدس و مقاومت گفت: این نمایشگاه‌ها دو پیام ویژه مخصوص برای جوانان دارد. اول اینکه نسل جدید، ماحصل رشادت‌ها و دلیرمردی‌ها را می‌بیند. پیام دوم، اقتدار انقلاب است. وقتی این اداوات نظامی بومی شده را نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که مقتدر و مستقل هستیم.

محسن برزویی، در گفت‌وگو اختصاصی زنده با مرکز رسانه‌ای نمایشگاه اقتدار 40، در مورد چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: امروز از غرفه‌های مختلف نمایشگاه اقتدار چهل بازدید کردیم. حقیقتا احساس غرور کردم. این نمایشگاه‌ها دو پیام ویژه مخصوص برای جوانان دارد. اول اینکه نسل جدید، ماحصل رشادت‌ها و دلیرمردی‌ها را می‌بیند. پیام دوم، اقتدار انقلاب است. وقتی این اداوات نظامی بومی شده را نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که مقتدر و مستقل هستیم.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دادسرای تهران در مورد نمایشگاه اقتدار 40 اظهار کرد: افرادی از آسایش خود گذشتند، تا ما به آسایش برسیم. ما باید یاد و خاطره کسانی را زنده نگه داریم که رفتند تا ما بمانیم. این نمایشگاه‌ها باید یاد و خاطره آنها را زنده کند و پیام آنها را به خوبی برساند.

معاون دادستان تهران همچنین در مورد غرفه‌های قوه قضائیه در نمایشگاه دفاع مقدس و مقاومت اظهار کرد: ما امروز از خانواده‌های شهدای قضایی دعوت کردیم که امروز در این نمایشگاه حضور یافتند. ما یک غرفه تصاویر شهدا داریم. در طول چند ماه اخیر، حوزه مقاومت بسیج محتوایی تهیه کردند تا این روزها به نمایش گذاشته شود. خوشبختانه نیروهای پایه کار زیادی داریم. همکاران ما در نمایشگاه اقتدار 40، به شکل رایگان مشاوره حقوقی – قضایی در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کنند.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *