افتتاح غرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه اقتدار ۴۰

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) صبح امروز دوم مهر 1399 با حضور مسولان کشوری و لشگری افتتاح شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی  و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی صبح امروز غرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی  و مجموعه های وابسته در نمایشگاه اقتدار40 افتتاح شد.

بر پایه این گزارش در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) که به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس برپا شده است برنامه ها ، خدمات و دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته  در معرض بازدید مردم قرار می گیرد.

این گزارش  می افزاید : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته شامل سازمان تامین اجتماعی،  سازمان آموزش فنی و حرفه ای، سازمان بهزیستی، بانک توسعه تعاون، بانک رفاه کارگران ، صندوق بیمه اجتماعی  روستائیان و عشایر و  صندوق بازنشستگی کشوری حضور فعالی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) دارند.

این گزارش می افزاید : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمانهای وابسته در غرفه ای به متراژ ۱۱۰ متر مهمترین دستاوردها و خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است .

برپایی نمادهایی از مقام معظم رهبری، رزمندگان دوران دفاع مقدس ، شهدای سازمانهای وابسته  به همراه آخرین دستاوردها و خدمات  از جمله مهمترین بخشهای غرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درنمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) است .

این گزارش می افزاید : مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان تهران و سایر مجوعه های وابسته به این وزارتخانه همکاری موثری در برپایی غرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه اقتدار ۴۰ داشتند . همچنین دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که مسئولیت برپایی این نمایشگاه را برعهده دارد اعلام کرده که در حاشیه برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) قرار است  نشست های تخصصی مسئولین واحدهای تابعه  به صورت حضوری درغرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و همچنین  پخش آن در فضای مجازی برگزار شود. همچنین  به همت مسئولین بسیج پزشکان تامین اجتماعی غرفه ای  نیز با امکانات پایش کرونا و ارائه خدمات در این نمایشگاه برپا می شود

گفتنی است، نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس که صبح امروز دوم مهر ماه 1399 در محل باغ موزه دفاع مقدس ستاد کل نیروهای مسلح آغاز به کار کرد تا نهم مهرماه سالجاری ادامه دارد.ساعت بازدید از نمایشگاه نیز 9 صبح تا 16 می باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *