استقبال گسترده دانشگاهیان و پژوهشگران از غرفه مدیریت دانش ارتش

غرفه معاونت طرح و برنامه و بودجه ارتش در نمایشگاه اقتدار ۴۰ از جمله  پرمخاطب ترین غرفه‌های این نمایشگاه محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، سرهنگ دوم رضا جهانفر مسئول غرفه معاونت طرح و برنامه و بودجه ارتش گفت: برابر اسناد بالادستی و تدابیری که  که در  حوزه دانش و پژوهش از سوی مبادی ذی ربط به معاونت طرح و برنامه و بودجه ارتش ابلاغ شده، این معاونت متولی و سیاست گذار دانش و پژوهش ارتش می باشد.

وی افزود: در  غرفه مربوط به این معاونت، دستاوردهای مدیریت دانش ارتش که با همکاری رده‌های دانشی و پژوهشی بدست آمده است برای  عموم و  مدعوین در معرض نمایش داده شده است.

مسئول غرفه معاونت طرح و برنامه و بودجه ارتشاضافه کرد: با توجه به اینکه در بیانیه ارزشمند گام دوم انقلاب اسلامی اولین توصیه فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) به علم و پژوهش بوده  و ستون فقرات دانش و  علم و پژوهش،  مدیریت دانش  است، مراجعه کنندگان به این غرفه می خواهند بدانند که  اقدامات ارتش در عمل  به توصیه های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه دانش و پژوهش چه بوده است.

جهانفر بیان کرد: برابر بررسی بعمل آمده، سرریز دستاوردهای دانش و پژوهش ارتش قابلیت انتقال به دانشگاه‌ها،‌ پژوهشگاه‌ها و مراکز علمی غیر نظامی را دارد که در این خصوص تفاهم نامه‌هایی از سوی ارتش  با اثرگذارترین مراکز علمی و پژوهشی کشور منعقد شده و پیشرفت ارتش در حوزه دانش و پژوهش منجر به دلگرمی دوست‌داران انقلاب و مردم عزیز ایران شده است.

وی گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری به خود می بالیم که با بهره گیری از ثمرات مدیریت دانش در ارتش در پیشگاه خداوند متعال و مردم عزیز کشورمان سربلندیم که توصیه های فرماندهی معظم  کل قوا(مدظله العالی) را عملی کرده و در مرحله دستیابی به اهداف تعیین شده در مدیریت دانش هستیم.

مسئول غرفه معاونت طرح و برنامه و بودجه ارتش استقبال مردم به ویژه پژوهشگران و دانشجویان از غرفه معاونت طرح و برنامه ارتش (مدیریت دانش) مثال زدنی است.

وی افزود: براستی که ارتش به عنوان   کهن ترین سازمان امنیت در ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری خود را خدمتگزار مردم می داند و در این مسیر با سرلوحه قرار دادن منویات فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) توفیقات مثال زدنی کسب نموده است.

سرهنگ دوم جهانفر اظهار کرد: اکنون به صورت هم زمان در ۱۴ نقطه کشور رده های دانشی و پژوهشی ارتش اقدام به برگزاری نمایشگاه مدیریت دانش کرده‌اند تا نمایشگاه بزرگ و سراسری مدیریت دانش ارتش نشانگر اراده  فرزندان این ملت در ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تحقق آرمان های انقلاب و دفاع مقدس در حوزه دانش و پژوهش  باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *