ارائه هزار سند مکتوب سیاسی وزارت دفاع در نمایشگاه اقتدار چهل

غرفه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در نمایشگاه اقتدار چهل، با نمایش تجهیزات شناسایی و اثرزدایی بمب‌های شیمیایی میکروبی از جذاب‌ترین غرفه‌های برای مخاطبان نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت است.

به گزارش مرکز رسانه‌ای نمایشگاه ملی اقتدار چهل، هزار سند مکتوب، سمعی و بصری در غرفه فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به نمایش گذاشته شد.

به گفته مسئول غرفه فرهنگی سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع اسناد یادشده طی مدت چهار سال در قالب چند بخش جمع آوری و طبقه بندی شده است. اسناد طبقه بندی شده مذکور در قالب مکتوب، حجمی، سمعی و بصری، بریده جراید و غیره با رویکرد نقش روحانیت، تبلیغات و عقیدتی و سیاسی  در دوران هشت سال دفاع مقدس گردآوری شده است.

تاریخچه و سیر تغییرات تکاملی جداول و چارت سازمانی، سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از دیگر بخش های دیدنی این نمایشگاه است.

گفتنی است که تصاویر بازدید مقام عظمای ولایت از شرکت پشتیبانی و نو سازی بالگردها، صنایع هواپیمایی ایران و صنایع جدید مربوط به دهه ۶۰ است. از دیگر اسناد مکتوب و جالب توجه در این غرفه نامه امضا شده مقام عظمای ولایت به عنوان اولین معاون سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.

در غرفه وزارت دفاع همچنین، اتاق عمل سیار، آزمایشگاه و دیگر تجهیزات پزشکی بیمارستانی سیار به نمایش درآمده است. تجهیزات شناسایی و اثرزدایی بمب‌های شیمیایی میکروبی از دیگر بخش‌های جذاب این غرفه است.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 11 مهر از ساعت 9 تا 17 در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره  این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *