ادای احترام به شهدای دفاع مقدس، احترام به آرمان های امام و انقلاب است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به همراه مسئول بسیج رسانه استان و تنی چند از مسئولین و هنرمندان، با اهدای گل و قرائت فاتحه به شهدای دفاع مقدس ساری ادای احترام کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، عباس زارع به همراه حق شناس مسئول بسیج رسانه استان و همچنین همراهی تنی چند از هنرمندان استان با ادای احترام به شهدای دفاع مقدس در ساری، یاد و خاطر این عزیزان را گرامی داشتند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این آیین، ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و فداکاری های ایشان گفت: میراث گرانبهایی که شهدا برای ما به جا گذاشته اند باید پاسداری شود و ما تا جان در بدن داریم در این راه تلاش می کنیم.
وی افزود: تبعیت شهدا از آرمان های والای اسلام و قرآن و آموزه های ناب اهل بیت(ع)، الگوی پسندیده ای برای ملت ما بوده و خواهد بود، و ما افتخار می کنیم که محوریت تمامی فعالیت های فرهنگی و هنری مان، مفاهیم ناب برگزفته از سیره و سلوک این شهدای عزیز است.
زارع ادای احترام به شهدای انقلاب و دفاع مقدس را احترام به آرمان های امام راحل(ره) و اهداف عالیه این انقلاب دانست و گفت: داشته های معنوی و مادی ما مرهون همین شهداست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *