اجرای طرح «راویان آسمان» به مناسبت هفته دفاع مقدس

در دومین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد اجرای طرح «راویان آسمان» به مناسبت هفته دفاع مقدس به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، در دومین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد که به ریاست فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات شهدای دولت فرمانداری برگزار شد، اجرای طرح «راویان آسمان» به مناسبت هفته دفاع مقدس به تصویب رسید.

فرماندار شهرستان گناباد در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان در ایام محرم و صفر، طرح «سقاخانه کتاب» را ایده ای خلاقانه عنوان کرد.
حامد قربانی، همچنین برنامه «دوشنبه های کتابخوانی» شهرستان و دعوت از نویسندگان مطرح کشوری که به صورت آنلاین در فضای اسکای روم اقدام به معرفی کتاب می‌کنند را ارزشمند توصیف کرد.

امام جمعه شهر کاخک نیز در این جلسه گفت: از دغدغه های جدی رهبر معظم انقلاب این است که مردم ما عادت به کتاب خواندن ندارند و باید تلاش کنیم تا مردم را تشویق به کتابخوانی کنیم.
حجت الاسلام ولی خاکشور، ابراز امیدواری کرد: فعالیت‌های اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای تشویق و ترغیب مردم به فعالیت‌های کتابخوانی باشد.

احمد مظلوم، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد نیز در ادامه جلسه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی و عمرانی کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در سه ماهه دوم سال جاری پرداخت و از مسئولان خواست که بیشتر به امر ترویج کتابخوانی توجه کنند.

در پایان این جلسه نیز از روح الله امیری، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد گناباد به خاطر همکاری با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان در برگزاری طرح دوشنبه های کتابخوانی و نیز اسماء قلی زاده، رابط فرهنگی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تقدیر شد.

گفتنی است اجرای برنامه های دوشنبه های کتابخوانی، سقاخانه کتاب، راویان آسمان به مناسبت هفته دفاع مقدس، تکمیل ساختمان کتابخانه شهر روشناوند و استفاده از ظرفیت نرم‌افزار شاد آموزش و پرورش برای معرفی کتاب از دیگر مصوبات این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *