اجرای تئاتر گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان دنا

همزمان با هفته دفاع مقدس و لزوم گرامیداشت روزهای حماسه و ایثار، تئاتر تکه های سنگین سرب در سالن فرهنگ و هنر دنا و بارعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهادناصری گفت:همزمان با هفته دفاع مقدس و لزوم گرامیداشت روزهای حماسه و ایثار،  تئاتر تکه های سنگین سرب در سالن فرهنگ و هنر دنا و بارعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا در خصوص این اجرا ها گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با مضمون دفاع مقدس را کاری شایسته و در راستای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت دانست و اظهار امیدواری کرد ملت ایران در راهی گام نهند که  عزت و سربلندی ملت بزرگ ایران در آن مستتر باشد. این اجرا با حضور علاقه مندان به تئاتر وبا رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و در سالن فرهنگ و هنر دنا برگزار شد.

وی گفت:جهت گرامیداشت روزهای سراسر حزن و ماتم ماه صفر و در سالروز شهادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و پاسداشت رشادت و شهادت طلبی ملت بزرگ ایران در طول جنگ 8ساله اهالی تئاتر دنا با اجرای  زیبای تئاتر دفاع مقدسی تکه های سنگین سرب و پاسداشت شهدای شیدای دوران دفاع مقدس خصوصا شهید چمران  این ایام را گرامی داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *