آیین رونمایی از پنج کتاب ارتش برگزار شد

کتاب‌های «ستارگان آسمانی»، «استوار»، «آن پنج نفر»، «از خاک تا خون» و «پیکان در عرش» در نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت رونمایی شدند.

به گزارش مرکز رسانه‌ای نمایشگاه ملی اقتدار چهل، آیین رونمایی از پنج کتاب ارتش صبح امروز (چهارشنبه) با حضور امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش و امیر سرتیپ دوم فولادی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش در نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد.

در این مراسم از کتاب‌های «ستارگان آسمانی» زندگینامه محمد ابراهیم همتی، «استوار» به قلم فهیمه کرمی و رضا جهانفر، «آن پنج نفر» به قلم فاطمه دهکردی، «از خاک تا خون» به قلم محمدرضا فولادی و «پیکان در عرش» به قلم سیدجلال موسوی رونمایی شد.

گفتنی است نمایشگاه ملی دستاورد‌های دفاع مقدس و مقاومت از دوشنبه دوم مهر آغاز شده و تا یازدهم مهر از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا خواهد بود.

نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 11 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات و اخبار بیشتر درباره  این نمایشگاه می تواند به تارنمای eghtedar40.ir مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *