آشنایی جوانان به فرهنگ ایثار و شهادت

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: آورده چهلمین سالگرد نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، آشنایی و نزدیکی جوانان به فرهنگ ایثار و شهادت است.
علیرضا صباحی فرد، در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، در مورد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت گفت: یکی از بزرگترین دستاوردهای این نمایشگاه‌ها می‌تواند این باشد که جوانان ما و کسانی که در زمان هشت سال دفاع مقدس از نزدیک درک نکردند، به حماسه‌های عاشورایی 8 سال دفاع مقدس آشنا و نزدیک شوند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: وقتی نمایشگاه‌های دفاع مقدس را برگزار می‌کنیم، به نوعی روحیه ایثار و شهادت را دوباره زنده می‌کنیم.

وی در مورد چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس و معنای آن گفت: مسئله دفاع مقدس و چهلمین سالگرد آن، بسیار مهم است. باید نسل به نسل به عنوان یک تجربه تاریخی منتقل شود. انشالله که بتوانیم سال به سال این نمایشگاه‌ها را بهتر برگزار کنیم.

نمایشگاه ملی دست آوردهای دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «اقتدار40» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس، از 2 تا 9 مهر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *